Say Meow
Кігтеточка-лежанка Dream 57х7х24 см

Опис
Кігтеточка зроблена з картону на основі целюлози, яка за запахом і текстурою нагадує котикам дерево.
- Розміри:57х7х24 см
- Термін служби:від 12 місяців (двостороння)
- Вага:0,7 кг
- Матеріал:гофрокартон
- З'єднання:безпечний клей (вода + крохмаль)
- Просочення:відсутнє
Також доступні для замовлення кігтеточки:
Cloud-61х21х24 см
Grace-67х27х24 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

