Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 5 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Когтеточка "Стовпчик великий" Кругла основа»

5 ₴
Котяча м'ята
Дряпка "Стовпчик великий"
Кругла основа
Все необхідне щоб ваш улюбленець полюбив її з першого погляду та перевів усю увагу з ваших меблів

Матеріали:
Джутова мотузка та меблева тканина.
Розміри:
Висота стовпця - 70 см
Діаметр стовпця - 12,5 см
Основа - 42 см
Також в наявності є модель "Стовпчик великий" - кругла основа у інших розмірах!
В наявності колір №13
Палітра тканини

(Індивідуально під замовлення. Час виготовлення 7-14 днів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


