Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 5 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Когтеточка "Стовпець маленький"»

5 ₴
Котяча м'ята
Дряпка- стовпчик
для кошенят та мініатюрних вихованців
Чудовий вибір для задоволення базових потреб вашого улюбленця. Ідеально, щоб привчити манюню до царапки.
Розміри:
Основа - 33*33 см
Висота стовпця - 65 см, діаметр - 6,5 см
Матеріали:
Джутова мотузка та меблева тканина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

