Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 5 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Когтеточка "3в1" Універсальна модель»

5 ₴
Котяча м'ята
Дряпка 3в1
Універсальна модель
Все необхідне для вашого котика:

- Об'ємний стовпець для комфортного точіння
- Килимок для горизонтального точіння
- Полиця для відпочинку та спостереження
Матеріали:
Джутова мотузка та меблева тканина.
Розміри:
Висота стовпця - 70 см
Діаметр стовпця - 12,5 см
Основа - 37*53 см
Верхня полиця - 35*43 см
Палітра тканини

(Індивідуально під замовлення. Час виготовлення 7-14 днів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


